Volkswagen e-Golf
E Edition SOH 93% Adaptive Cruise Control Leer NL Auto | Stoelverwarming | Leer | PDC V+A
Direct kopen, basisprijs: € 12.695,-
Direct kopen, basisprijs
€ 12.695,-
LEASEPRIJS: € 209,23 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 2.539,- |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Volkswagen e-Golf |
|---|---|
| Uitvoering: | E Edition SOH 93% Adaptive Cruise Control Leer NL Auto | Stoelverwarming | Leer | PDC V+A |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Zero Emission |
| Bouwjaar: | 31 mei 2019 |
| Carrosserie: | Hatchback |
| BTW / Marge: | Marge |
| Kilometerstand: | 85.850 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Aantal sleutels: | 2 |
| Aantal handzenders: | 2 |
| Brandstof: | Elektrisch |
| Transmissie: | Automaat, 1 versnellingen |
| Kleur: | zwart |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 209,23 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 12.695,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | ZF-480-B |
| Vermogen: | 0 kw / 0 pk |
| Laadvermogen: | 505 kg |
| Gewicht: | 1.515 kg |
| Wielbasis: | 263 cm |
| Hoogte: | 148 cm |
| Breedte: | 180 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 2.020 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Dakspoiler
- Dimlichten automatisch
- Elektronische remkrachtverdeling
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- LED koplampen
- Lichtmetalen velgen 16"
- Metaalkleur
- Sperdifferentieel
- Verwarmde voorruit
- Infotainment
- Audio installatie
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatiesysteem full map
- Interieur
- Cruise control adaptief
- Cruise control adaptief met stop&go
- Voorstoelen verwarmd
- Voorstoelen verwarmd
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Armsteun achter
- Armsteun voor
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Boordcomputer
- Comfortstoel(en)
- Elektrische ramen achter
- Elektrische ramen voor
- Lederen bekleding
- Lederen bekleding
- Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Regensensor
- Sportstoelen
- Sportstoelen
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Stuur verstelbaar
- Veiligheid
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) knie
- Airbag(s) side voor
- Airbag bestuurder
- Airbag passagier
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Autonomous Emergency Braking
- Bandenspanningscontrolesysteem
- bots waarschuwing systeem
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Hill hold functie
- Vermoeidheids herkenning
- Overige
- Leder-pakket
- stuur multifunctioneel
- Achteropkomend verkeer waarschuwing
- airco automatisch
- Bots herkenning systeem
- centrale vergrendeling met afstandsbediening
- hoofdsteunen anti-whiplash
- lendesteun(en) verstelbaar
- Oplaadmogelijkheid
- stuur leder
- Vervolgbotsing preventie